درباره ما

درباره های تکنو

از مرداد سال ۱۳۹۶ با هدف طراحی وب سایت و برنامه نویسی شروع به کار کردیم و با شور اشتیاق فراوان کارهایمان را انجام میدادیم و در ادامه کار با اضافه شدن پرسنل و مشتریان شرکت تصمیم به اضافه کردن بخش های هاستینگ و پایگاه دانش و طراحی گرافیکی کردیم که خدا را شاکریم که بعد ۱ سال بخش هاستینگ را راه اندازی کردیم. از مرداد سال ۱۳۹۶ با هدف طراحی وب سایت و برنامه نویسی شروع به کار کردیم و با شور اشتیاق فراوان کارهایمان را انجام میدادیم و در ادامه کار با اضافه شدن پرسنل و مشتریان شرکت تصمیم به اضافه کردن بخش های هاستینگ و پایگاه دانش و طراحی گرافیکی کردیم که خدا را شاکریم که بعد ۱ سال بخش هاستینگ را راه اندازی کردیم.

تماس با های تکنو

تماس با های تکنو، از طریق پورتال مشتریان(ارسال تیکت) ، گفتگوی آنلاین و تماس تلفنی امکان پذیر است. بهترین و سریعترین روش، ارتباط از طریق تیکت می باشد، همچنین جهت ارتباطات سازمانی می توانید با ایمیل info@hitechno.com در ارتباط باشید.

تماس تلفنی

0920 2024 014

پشتیبانی تیکت

۲۴ ساعته

چرا های تکنو؟

از مرداد سال ۱۳۹۶ با هدف طراحی وب سایت و برنامه نویسی شروع به کار کردیم و با شور اشتیاق فراوان کارهایمان را انجام میدادیم و در ادامه کار با اضافه شدن پرسنل و مشتریان شرکت تصمیم به اضافه کردن بخش های هاستینگ و پایگاه دانش و طراحی گرافیکی کردیم که خدا را شاکریم که بعد ۱ سال بخش هاستینگ را راه اندازی کردیم.
کاربران ما مزایای زیر را به عنوان مهم ترین دلایل انتخاب ما را اعلام نمودند

  • پشتیبانی سطح بالا بر روی تمامی خدمات
  • ارائه سرویس های متنوع و مورد نیاز
  • هزینه های بسیار مناسب
  • بروز بودن خدمات و سرویس ها

24/7 میزبان متخصص پشتیبانی
مشتریان همراه با عشق

به طور عینی نوآوری بالا را بطور فزاینده حفظ کنید و به تدریج موظفات مهم کیفیت اطلاعات را دنبال کنید